Medewerker kinderfeestjes (m/v)

Kom jij werken in een jong en groeiend bedrijf dat reptielenpresentaties geeft op locatie? Onze werknemers komen langs op kinderfeestjes aan huis, scholen, bso’s, buurthuizen en scoutings. Lijkt het jou wat om ons team te komen versterken?

Wat ga je doen?

Wie wij zoeken

Vanaf heden zijn wij op zoek naar een enthousiaste medewerk(st)er die kinderfeestjes aan huis wilt geven. Als medewerk(st)er kinderfeestje rijd je met onze reptielen door het land en organiseer je reptielenpresentaties op locatie. Om deze reden zoeken wij iemand die affiniteit heeft met kinderen en reptielen en in het bezit is van een rijbewijs en auto. De functie betreft een parttime job of bijbaan en is één of meerdere dagen in de week, van dinsdag tot en met zondag.

Wat ga je doen?

 • Je organiseert reptielenpresentaties op locatie (tijdsduur is 2 uur, exclusief reistijd);
 • Je vermaakt de kinderen en geeft uitleg over de reptielen;

Wie zijn wij?

Wij zijn een jong en groeiend bedrijf dat reptielenpresentaties geeft op locatie. Onze werknemers komen langs op kinderfeestjes aan huis, scholen, bso's, buurthuizen en scoutings. Met onze informatieve presentaties maken we mensen bewust over het houden van reptielen en wat hier allemaal bij komt kijken. Naast presentaties organiseren we allerlei reptielenactiviteiten.

Ideale profiel:
– Bijbaan / parttime
– Spontaan
– Jong en Enthousiast
– Flexibel
– Representatief
– Affiniteit met dieren
– Opleiding in dierverzorging is een pre maar geen must
– In bezit van een auto

Wat wij bieden

 • Een unieke bijbaan met exotische dieren
 • Flexibele uren
 • Werken bij een jong en groeiend bedrijf
 • Elke maand een teamborrel
 • Werken in een leuk team

Wat wij vragen:

 • Er is geen minimale opleiding vereist.
 • Een hart voor kinderen en dieren, met name reptielen
 • Een teamplayer die ook goed zelfstandig kan werken
 • In het bezit van een rijbewijs B en een auto is een pré
 • Flexibel (je werkt met name in het weekend)
 • Representatief en een positieve houding t.a.v. onze bedrijfsactiviteiten

Solliciteren

Interesse?

Lijkt het jou leuk om in een jong team te komen werken en heb jij affiniteit met reptielen? Solliciteer dan direct! Stuur je CV + een uitdagende motivatiebrief naar ons op. Wie weet ben jij de volgende die ons team komt versterken.

Extra informatie

Status
Open
Opleidingsniveaus
Middelbare school, MBO, HBO, Universiteit
Plaats
Den Haag, Leiden, Zoetermeer
Werkuren per week
3 - 24
Dienstverbanden
Parttime (overdag), Weekendwerk
Salarisindicatie
€10,25 per uur
Verantwoordelijk voor
Het geven van educatieve presentaties op locatie
Gepubliceerd op
01-10-2020

Den Haag | Leiden | Zoetermeer | Parttime (overdag) | Weekendwerk | Middelbare school | MBO | HBO | Universiteit

Solliciteer direct

Deel deze vacature

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.