Helaas, deze vacature is niet actief.

Huiswerk/studiebegeleider in Harderwijk

Wij bij Instituut HIP Harderwijk zijn op zoek naar jou! We zoeken leerlingen die met ruime voldoendes voor de bèta vakken zijn geslaagd voor de havo/ het vwo. Ben je op zoek naar een leuke en flexibele (bij)baan? Ben jij minimaal 2 middagen in de week beschikbaar voor huiswerkbegeleiding en bijlessen? Lijkt het je leuk om op een gezellig huiswerkinstituut met enthousiaste collega's in Harderwijk te werken? Wij bieden een goed salaris, prettige werktijden en hele leuke leerlingen! Geïnteresseerd? Twijfel dan niet en stuur een korte motivatie met je cv naar de contactgegevens in deze advertentie!

Wat ga je doen?

HIP Harderwijk is op zoek naar een enthousiaste huiswerkbegeleider voor de bèta vakken! Onze leerlingen komen van maandag tot en met vrijdag tussen 13.30 uur en 17.30 uur en in de vakanties bij ons om huiswerk te maken en vakinhoudelijke vragen te stellen. Als huiswerkbegeleider help je de leerlingen bij het huiswerk, overhoor je ze en help je ze met het plannen van het huiswerk.

Je werkt in een team met studenten die zelf net een jaar of een paar jaar de middelbare school hebben afgerond en bezig zijn met hun vervolgstudie of een tussen jaar hebben. Om onze leerlingen goede begeleiding te geven vinden wij het belangrijk dat jij ook een diploma op zak hebt op havo of vwo niveau en goed bent in de bèta vakken.

Wat wij bieden

  • Flexibele tijden
  • Gezellig team
  • Geod salaris

Wat wij vragen:

  • Minimaal een middelbareschooldiploma; havo of vwo
  • Sociaal vaardig
  • Flexibel
  • Ervaring geen must wij bieden een opleidingstraject

Solliciteren

Ben jij de perfecte kandidaat voor deze vacature en voldoe je aan de eisen? Klik dan op de knop 'Solliciteer direct!' en we nemen zo snel mogelijk contact met je op!

Extra informatie

Status
Inactief
Opleidingsniveaus
Middelbare school
Plaats
Harderwijk
Werkuren per week
6 - 12
Dienstverbanden
Parttime (overdag)
Salarisindicatie
Tussen €8,00 en €10,00 per uur
Verantwoordelijk voor
Bijles geven, huiswerkbegeleiding

Harderwijk | Gelderland | Bijbaan zorg | Parttime (overdag) | Middelbare school

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.