Helaas, deze vacature is niet actief.

Toffe bijbaan als Recruiter bij het gezelligste bedrijf in Haarlem!

Ben jij opzoek naar de ideale bijbaan voor bijvoorbeeld naast je studie? Stop dan nu met zoeken en ga bij ons aan de slag als Recruiter!  Voor ons kantoor in Haarlem zijn wij opzoek naar nieuwe collega’s voor het recruitmentteam. Je werkt in een ambitieus, gezellig en informeel team, verwerkt alle binnenkomende sollicitaties en neemt contact op met kandidaten. Dus wil jij een afwisselende en leuke bijbaan in en supergezellig team? Lees dan snel verder!

Wat ga je doen?

De organisatie
TalentSearch verzorgt de werving en selectie van flexibel en vast personeel voor de aan haar gelieerde partners als SQPeople, The Sales Unit en Activate België en Duitsland. Wij zijn een dynamische onderneming, gevestigd in het centrum van Haarlem en ons team bestaat uit jonge, energieke en ambitieuze mensen. Voor onze partners zoeken we heel veel enthousiaste en getalenteerde parttime werknemers. Als Recruiter binnen ons team zal jij je hier op richten.

De werkzaamheden
Als Recruiter bij TalentSearch werk je in een team dat samen verantwoordelijk is voor de werving en selectie van diverse bijbanen op onze vestigingen. Dat houdt in dat je vacatureteksten schrijft en uitzet, inkomende sollicitaties oppakt, beoordeelt en eventueel een afspraak maakt. Omdat we verschillende bedrijven en vacatures bedienen, moet je goed kunnen schakelen. Vragen die binnenkomen pak jij op, je voert telefonische screenings uit en houdt de administratie bij.

Al met al: Een bijbaan met veel verschillende kanten! En dat allemaal in een leuk en gezellig kantoor waar een relaxte en informele werksfeer hangt.

Wat wij bieden

  • Een marktconform bruto salaris
  • Een afwisselende en flexibele bijbaan van minimaal 8 uur per week
  • Veel verantwoordelijkheid
  • Vrijdagmiddag borrels
  • Een gezellige werksfeer in een jong en dynamisch bedrijf

Wat wij vragen:

  • Minimaal mbo-werk- en -denkniveau;
  • Woonachtig in Haarlem of omgeving
  • Goede communicatievaardigheden
  • Nauwkeurige werkhouding
  • In het bezit van een flinke dosis overtuigingskracht

Solliciteren

Iets voor jou? Mooi! Solliciteer dan snel met je CV en motivatie! We kijken er naar uit om je te ontmoeten!

Extra informatie

Status
Closed
Opleidingsniveaus
Middelbare school, MBO, HBO, Universiteit
Plaats
Alkmaar, Amsterdam, Haarlem, Hoofddorp, Schiphol
Werkuren per week
8 - 32
Dienstverbanden
Parttime (overdag)
Salarisindicatie
Tussen €10,00 en €15,00 per uur
Verantwoordelijk voor
Recruitment

Alkmaar | Amsterdam | Haarlem | Hoofddorp | Schiphol | Marketing en communicatie bijbaan | HR bijbaan | Parttime (overdag) | Middelbare school | MBO | HBO | Universiteit

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.