Helaas, deze vacature is niet actief.

Medewerker Housekeeping in De Bilt

... Wij zijn op korte termijn op zoek naar enthousiaste medewerk(st)ers voor onze afdeling Housekeeping. De medewerkers van deze afdeling zijn verantwoordelijk voor het schoonhouden en verblijfsgereed maken van het...

Beschrijving

Functieomschrijving

Wij zijn op korte termijn op zoek naar enthousiaste medewerk(st)ers voor onze afdeling Housekeeping. De medewerkers van deze afdeling zijn verantwoordelijk voor het schoonhouden en verblijfsgereed maken van het hotel en haar 102 kamers: opmaken van bedden, verwisselen van beddegoed, schoonmaken inventaris en stofzuigen/dweilen. Daarbij het schoonmaken van badkamers en toiletten, aanvullen van verbruiksartikelen en afvoeren van afval en gebruikt serviesgoed.

Wij zijn op zoek naar medewerkers met (relevante) schoonmaakervaring in vergelijkbare functie. Er wordt gewerkt volgens een rooster van maandag t/m zondag. 

Stuur een kort bericht met CV naar het mailadres: hk@biltschehoek.valk.com

Regio
Utrecht
Locatie
Afdeling
Huishouding
Dienstverband
Parttime
Talen
Nederlands, Engels
Opleidingsniveau
Bachelor
Werkervaring
1 tot 2 jaar
Arbeidstijd per week
40

Extra informatie

Status
Inactief
Plaats
De Bilt
Dienstverbanden
Parttime (overdag)

De Bilt | Schoonmaak bijbaan | Parttime (overdag)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.